Ośrodek Szkoleniowo-Jeździecki „De La Sens” Patrycja Czerwonka

Właścicielka jest osobą przeszkoloną, prowadzącą Punkt Sieci Lokalnej Informacji Turystycznej. Na miejscu będą dostępne przewodniki i informacje o atrakcjach turystycznych na terenie LGD „PRYM” oraz partnera projektu współpracy – Stowarzyszenia „LGD – Tygiel Doliny  Bugu”.

Ośrodek położony jest niedaleko Lutomierska w urokliwej dolinie Neru. Miejsce powstało z miłości do koni i jazdy konnej. Oferuje naukę jazdy, przejazdy bryczką, kuligi, imprezy okolicznościowe, spotkania integracyjne. Możliwość noclegów dla niewielkich grup oraz hotel dla koni. W okresie letnim turnusy kolonijne i półkolonijne, a w zimowym zimowiska dla dzieci i młodzieży.

Wielką popularnością cieszą się kolonie i półkolonie organizowane przez De La Sens, które wyróżniają się wspaniałą atmosferą, zajęciami organizowanymi również w sąsiadującym lesie, z dala od miejskiego zgiełku i zasięgu telefonii komórkowej. Można tu odpocząć, a jednocześnie rozwinąć pasję jeździectwa. Holistyczne podejście pozwala na wieloaspektowy rozwój. Łączymy pracę nad ciałem, umysłem i duszą. Rozwijamy sprawność i mięśnie, nie zapominając o psychice i emocjach. Zarówno w pracy z końmi jak i z ludźmi patrzymy szerzej, aby stworzyć optymalne warunki do rozwoju. Niezależnie czy Twoim celem jest wyjazd w teren czy udział w zawodach uczymy prawidłowego dosiadu w oparciu o anatomię i biomechanikę ruchu jeźdźca i konia. Uczymy jak używać subtelnych i delikatnych sygnałów ze szczególnym uwzględnieniem dobrostanu konia, który jest naszym partnerem i nauczycielem podczas treningu. Nasz stosunek do natury i zwierząt jest odbiciem Nas samych, dlatego kształtujemy wzorce i postawę jeździecką, która przekłada się również na pozostałe aspekty życia naszych klientów.

Infrastruktura Ośrodka pozwala na organizację imprez okolicznościowych, konferencji i szkoleń w przytulnej atmosferze w sąsiedztwie natury. Zapewniamy domową, smaczną kuchnię opartą o naturalne produkty dostarczane przez lokalnych dostawców. Urozmaiceniem wydarzeń okolicznościowych mogą być sesje zdjęciowe z końmi, a także przejażdżki bryczką lub zimowe kuligi.

W ośrodku można skorzystać z przejażdżek bryczkami. Stajnia posiada konie rasy małopolskiej, wielkopolskiej, śląskiej oraz KWPN (holenderski koń gorącokrwisty).

Czołczyn 7, 95-083 Lutomiersk

telefon: 660 974 954

e-mail: delasens@gmail.com

http://delasens.com

https://www.facebook.com/delasensczolczyn