Aktualności

Co, gdzie, kiedy.

III edycja certyfikacji Marki Lokalnej „SMAK WSI przetrwał w naszych produktach”

Rozpoczynamy nabór wniosków do III edycji certyfikacji Marki Lokalnej „SMAK WSI przetrwał w naszych produktach”. Na stronie, w zakładce CERTYFIKACJA, znajdziecie Państwo niezbędne informacje i dokumentację. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań prosimy o kontakt. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00 oraz pod numerem telefonu 664 450 260. Na wnioski czekamy do…

Więcej

Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej „Aktywnie i zdrowo”

Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej „Aktywnie i zdrowo” “Film powstał w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej” Projekt współpracy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”  

Więcej

Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej „Bogactwo regionu”

Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej „Bogactwo regionu” “Film powstał w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej” Projekt współpracy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”  

Więcej

Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej „Dla seniora”

Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej „Dla seniora” “Film powstał w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej” Projekt współpracy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”  

Więcej

Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej „Trasa rodzinna”

Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej „Trasa rodzinna” “Film powstał w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej” Projekt współpracy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”  

Więcej

Sieć Lokalnej Informacji Turystycznej

Zapraszamy w podróż po dziewięciu gminach, z których każda ma własny charakter, własną historię i niezwykłych ludzi, ambasadorów Sieci Lokalnej Informacji Turystycznej, którzy czerpiąc z dóbr regionu tworzą produkty i usługi o najwyższej jakości.

Więcej