Kategoria: Poznaj Smak Wsi

Pszczelarstwem zajmuję się od kilku lat. Wcześniej pomagałem ojcu przy jego ulach, które znajdują się na Podlasiu. Od kilku lat mieszkam w Grotnikach i to..

Tagi

Restauracja w Szczerym Polu umiejscowiona jest w Popowie – niewielkiej miejscowości w gminie Pęczniew, położonej na wschodnim brzegu zbiornika Jeziorsko. Myślą przewodnią Restauracji w Szczerym..

Tagi

Pensjonat W Szczerym Polu mieści się w Popowie – niewielkiej miejscowości w gminie Pęczniew. Obiekt dysponuje dziewiętnastoma pokojami (45 miejsc noclegowych). Ulokowany jest w samym..

Tagi

Zamek Uniejów zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie kompleksu Termy Uniejów. Proponuje swoim Gościom apartamenty o podwyższonym standardzie oraz wygodne pokoje. W zamku znajduje się sześć..

Tagi

Dom Pracy Twórczej to niezwykle kameralny i przyjazny dla turystów obiekt, który powstał w 2012 roku. Dysponuje 23 pokojami z prywatnymi łazienkami. Korzystają z nich..

Tagi

Zagroda Młynarska w Uniejowie to zespół muzealno-noclegowy z 5 zabytkowymi obiektami przeniesionymi z terenu województwa łódzkiego. Są to: dwór z miejscowości Nagórki, dwa wiatraki –..

Tagi

Trudzę się hodowlą owiec oraz produkcją serów z zastosowaniem tradycyjnych metod. Surowce wykorzystywane w przetwórstwie mleka pozyskuję od lokalnych dostawców. Jogurt z wsadem z kwiatu..

Tagi

Artystyczną Pracownię Stolarską prowadzę od 15 czerwca 2020 roku, natomiast rzeźbiarstwem zajmuję się od 20 lat. Praca ta daje mi mnóstwo radości. Ponadto, stanowi moją..

Tagi

Choć zalewajkę spotyka się w wielu regionach kraju, to pierwsze wzmianki na jej temat pochodzące z XIX wieku, wskazują okolice Łodzi, jako miejsce powstania zupy…

Tagi

Trudzę się wytwarzaniem i sprzedażą produktów pszczelarskich nieprzetworzonych, w tym miodu i pyłku pszczelego. Pasja, którą stanowi dla mnie pszczelarstwo, towarzyszy mi od wielu lat…

Tagi

Pasieka Gajówka, którą prowadzę, świadczy zajęcia edukacyjne oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. Ich celem jest kształtowanie zamiłowania do pszczelarstwa oraz zdobycie niezbędnej wiedzy teoretycznej..

Tagi

Od 2011 roku zajmuję się świadczeniem usług cateringowych. Obecnie, obsługuję głównie osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Wierzę, że to co spożywamy wpływa na naszą witalność, dlatego..

Tagi