Artystyczna Pracownia Stolarska Julian Kacprzak

Właściciel jest osobą przeszkoloną, prowadzącą Punkt Sieci Lokalnej Informacji Turystycznej. Na miejscu będą dostępne przewodniki i informacje o atrakcjach turystycznych na terenie LGD „PRYM” oraz partnera projektu współpracy – Stowarzyszenia „LGD – Tygiel Doliny  Bugu”.

Julian Kacprzak z Głogowca to artysta wielu talentów. Zajmuje się rysunkiem i malarstwem, ale jego prawdziwą artystyczną pasją jest rzeźba. W pracach chętnie używa drewna lipowego, gotowych rzeźb raczej nie maluje, gdyż ceni surowe tworzywo, widoczne słoje i ślady dłuta. Zastosowane przez niego środki wyrazu są czytelne i charakterystyczne. Choć, jak sam o sobie mówi, cały czas szuka własnej drogi twórczej. Tematy, które podejmuje, są związane z przedstawieniami świętych i religią, ale nie unika też rozbudowanych kompozycji, czy nawiązywania do ludyczności.

W dobrze wyposażonej pracowni stolarskiej można zamówić artystyczne wyroby z drewna, rzeźby, materiały promocyjne. W drugiej połowie 2022 roku będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach.

Głogowiec 23, 99-140 Świnice Warckie

telefon: 728 705 647

e-mail: julekkacprzak@wp.pl

https://www.facebook.com