Zajęcia edukacyjne oraz warsztaty pszczelarskie dla dzieci i dorosłych | Pasieka Edukacyjna „Gajówka” Waldemar Błaszczyk

Pasieka Gajówka, którą prowadzę, świadczy zajęcia edukacyjne oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. Ich celem jest kształtowanie zamiłowania do pszczelarstwa oraz zdobycie niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności przy pracy w pasiece. Klientów korzystających z moich usług zapoznaję z korzyściami płynącymi z pracy owadów zapylających oraz uświadamiam jak ogromne znaczenie pszczoły mają dla ludzkości i środowiska.

Zadbałem o odpowiednie wykształcenie, pozyskując tytuł technika pszczelarza. Ponadto, świat pszczół stanowi moje główne zainteresowanie. Sprawia to, że dysponuję wiedzą i umiejętnościami, które według mnie są niezbędne do prowadzenia wysokiej jakości zajęć edukacyjnych.

Co więcej zatroszczyłem się o to, by proces nauki był interesujący dla ich uczestników, zapewniając dodatkowe atrakcje, m.in. możliwość ubrania ochronnych kombinezonów, obejrzenia pszczół z bliska oraz samodzielne wykonanie świecy z wosku pszczelego.

Jestem otwarty na różnorodną klientelę. W moich zajęciach biorą udział m.in. dzieci niepełnosprawne intelektualnie, które darzę ogromną dozą wyrozumiałości i cierpliwości. Goszczę u siebie nie tylko wieloosobowe wycieczki, ale także klientów indywidualnych. Zapewniam im możliwość degustacji różnych gatunków miodu, dbając o doznania smakowe.

Gajówka-Kolonia 5a
888 813 355