Obrazy na papierze czerpanym, obrazy olejne, miniatury akwarelowe, rzeźby | „GALERIA POD LIPAMI” Agnieszka Ciszewska

Jako artysta plastyk, a przede wszystkim pasjonatka sztuki zajmuję się malowaniem obrazów, głównie o tematyce przyrodniczej, oraz rzeźbiarstwem. Swoje prace sprzedaję m.in. podczas jarmarków sztuki, festynów. Są one rozpoznawalne, a także cieszą ogromnym powodzeniem oraz zainteresowaniem nie tylko ze strony miłośników fauny i flory, ale również odbiorców o niesprecyzowanych preferencjach.

Od 2018 roku jestem mieszkanką miejscowości Grotniki, które oczarowały mnie niemalże od pierwszego zetknięcia. Uwielbiam świat przyrody. Interesuję się zwierzętami, a w szczególności – ptakami, dlatego też zalesione tereny stanowią doskonałą inspirację dla mojej twórczości.

Współpracuję m.in. z przedstawicielami Parków Narodowych, Lasów Państwowych, Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Ptaków, jak i z klientami indywidualnymi. Obecnie, jestem na etapie czynnego udziału w wystawach, gdzie promuję swoje dzieła.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia Galerii pod Lipami – miejsca, które powstaje w celu zjednoczenia grupy zwolenników mojej działalności!

ul. Lipowa 5, Grotniki
603 500 973