Dom Pracy Twórczej w Uniejowie | DPT Active Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Dom Pracy Twórczej to niezwykle kameralny i przyjazny dla turystów obiekt, który powstał w 2012 roku. Dysponuje 23 pokojami z prywatnymi łazienkami. Korzystają z nich uczestnicy konferencji organizowanych w Centrum Konferencyjnym, goście weselni oraz turyści, którzy przyjeżdżają do Uniejowa poszukując warunków do odpoczynku i relaksu.

Dom Pracy Twórczej jest zlokalizowany w  otoczeniu bujnej zieleni uniejowskiego parku, schowany wśród XIX wiecznych drzew Hrabiny Toll, w bliskim sąsiedztwie średniowiecznego Zamku. Bliskie położenie rzeki Warty dodaje otoczeniu unikatowego charakteru. Miejsce znajdą tu dla siebie artyści i przedstawiciele środowisk twórczych, oraz wszyscy ci, dla których kontakt z Muzą nie jest obcy.

Należy dodać, iż obiekt noclegowy w Uniejowie odpowiada na bardzo zróżnicowane potrzeby i oczekiwania swoich Gości. Znajdują się tu apartamenty i pokoje, a także sale konferencyjne i bankietowe. Bezsprzecznym atutem kompleksu jest bliskie sąsiedztwo ośrodka Termy Uniejów, gdzie obok wód termalnych na Gości czeka gros atrakcji i zabiegów oferowanych przez tamtejszą strefę Wellness&SPA.

ul. Zamkowa 2, Uniejów